Jak poznać nowego chłopaka w 2020 roku?

0 Comments

Wiem, wiem, to brzmi banalnie, i z tego, co wiem, możesz nawet nie być religijny, ale nie o to chodzi. Miejsca kultu – iz podobnych powodów wesela – to wspaniałe miejsce na spotkania z mężczyznami z dwóch głównych powodów.

Po pierwsze, w kościele, podobnie jak na weselach, otaczają nas ludzie, którzy są już małżeństwem z dziećmi, a to sprawia, że ​​chcemy przestać być samotnymi. O ile możemy cieszyć się przywilejami kawalerskimi, kiedy facet idzie sam do swojego miejsca kultu, przypomina mu to, jak bardzo chciałby mieć kogoś obok siebie i zwrócisz jego uwagę, jeśli będziesz tam na swoim własne też. Więc tak, lepiej uwierzcie, że pod koniec kazania zauważam każdą kobietę poniżej 40 roku życia w tym kościele i nie jestem jedyna.

Spróbuj usiąść w widocznym miejscu, gdzie jest miejsce dla jednego faceta, który mógłby usiąść obok Ciebie lub w pobliżu. W rzeczywistości znam kobiety, które nawet przyjęły zasadę, aby usiąść obok pierwszego samotnego faceta, którego widzą, i nie żartuję, sprawisz, że ten facet będzie miał dzień. Nie dotyczy to tylko kościołów: wypróbuj je w samolocie, autobusie, w bibliotekach, restauracjach ze wspólnymi stolikami lub na koncertach.

Po drugie, jest coś w kościołach i ceremoniach weselnych, gdzie nawet zupełnie obcy ludzie mają z nimi poczucie zażyłości. Na przykład, na weselu wiesz, że ktokolwiek jest na weselu, musi do pewnego stopnia znać pannę młodą i / lub pana młodego, aw kościele wiesz, że ta osoba jest częścią społeczności, z którą podzielasz wspólne przekonania. Oznacza to, że kobieta prawdopodobnie będzie postrzegać faceta jako bardziej znajomego, a to naprawdę pomaga nam mieć pewność, że do niej podejdzie. Uwierz mi, dobrze znamy zimne ramię, które kobiety oddają, gdy podchodzi do nich nieznajomy, i może to wpłynąć na naszą gotowość do zbliżenia się – nawet jeśli dają nam znaki. Jeśli wolisz, przebywanie na znajomym terytorium jest w tym pomocne.

Spróbuj muzyki na żywo zamiast do klubu nocnego.

Bardzo lubię tańczyć. Jestem poważny. Czasami nawet nie mogę sobie pomóc, niezależnie od tego, gdzie jestem. Ale jeśli nie byłeś tego świadomy, wielu facetów nie może lub nie chce tańczyć. I tak większość facetów, których spotykasz w ciemnym, głośnym i dzikim klubie nocnym, jest po to, by obserwować i / lub grzebać w kobietach, niezależnie od tego, czy są zainteresowani związkiem z nimi, czy nie. Problem nie polega na tym, że w tych miejscach nigdy nie ma przyzwoitych facetów, po prostu nie ma sposobu, aby się tego dowiedzieć. Przecież to nie tak, że faktycznie można rozmawiać.

Polecam również przeczytać jak poderwać chłopaka w ciągu jednej randki. Bardzo fajne porady, które nie raz próbowałam w życiu i są mega.

Jeśli masz nadzieję spotkać się z dżentelmenem w piątkowy wieczór, ciemne pokoje, głośna muzyka i zbyt często atmosfera targu mięsnego w klubie nocnym nie dadzą ci zbyt dobrych szans. Zamiast tego, jeśli chcesz potańczyć i spotkać facetów, którzy rzeczywiście chcą z tobą porozmawiać, pozwól, że zasugeruję ci znalezienie baru, który gra muzykę na żywo. Opłata za okładkę pomaga powstrzymać większość dziwaków z daleka, muzyka zwykle zaczyna się wcześniej w nocy, a poziom oświetlenia i dźwięku zwykle bardziej sprzyja faktycznemu widzeniu i słyszeniu innych ludzi.

Usiądź przy barze.

Większość z nas spędza sporo czasu i pieniędzy w barach, by spotkać kogoś wyjątkowego. Ale czas, który już spędzasz w happy hour ze swoją dziewczyną, może być bardziej produktywny, jeśli jesteś nieco bardziej świadomy swojej lokalnej wodopoju.

Po pierwsze, nawet jeśli nie jesteś wybredny, znajdź miejsce, które poświęca czas, przemyślenia i wysiłek na ich organizację – ponieważ to właśnie tam zazwyczaj znajdziesz przemyślanych, ciężko pracujących ludzi, którzy cenią swój czas.

Po drugie, usiądź przy barze, jeśli możesz. Pasek jest oczywiście głównym punktem pokoju, ale co ważniejsze, jest znacznie bardziej dostępny niż pojedynczy stół. Nawet najodważniejsi mężczyźni zatrzymają się, zanim podejdą do kobiety siedzącej przy stole – stopień trudności jest wysoki, a możliwość niepowodzenia jest poza planami. Dżentelmen nigdy nie ośmieliłby się usiąść na otwartym krześle przy damskim stoliku, więc może albo unosić się nad nią (i jej przyjaciółmi), albo kucać na ziemi. Zaufaj mi, to męka.

Pamiętaj też aby nie popełniać te błędy na pierwszej randce, daje Ci to przewagę na starcie.

Ale jeśli jesteś w barze? Mężczyzna nie będzie musiał przechodzić przez sekcję jadalną, jesteś już na poziomie oczu i nie ma żadnych wolnych miejsc, aby prowadzić naturalną rozmowę. A jeśli chcesz zaprosić mężczyznę do siebie? Otwórz trochę swoją postawę, aby powitać rozmowę.

Na koniec, jeśli regularnie gdzieś jesteś, zbuduj dobre relacje z barmanem i powiedz mu, że chcesz się z kimś spotkać – ale nie byle kim. Chłopaki i dziewczęta za barem widzą wszystko – i mogą być nieoczekiwanym źródłem informacji na temat potencjalnych zalotników. Będą w stanie wskazać Ci właściwy kierunek, a nawet pomóc odciągnąć tych, którzy nie pasują do opisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *